۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر سرمایه
1396/10/07 جلسه هم اندیشی با مدیران بانک های عامل استان در خصوص توسعه بخش خصووصی استان در تاریخ 1396/10/5 تشکیل گردید.
جلسه هم اندیشی با مدیران بانک های عامل استان در خصوص توسعه بخش خصووصی استان در تاریخ 1396/10/5 تشکیل گردید. جلسه هم اندیشی با مدیران بانک های عامل استان در خصوص توسعه بخش خصووصی استان در تاریخ 1396/10/5 تشکیل گردید.
جلسه هم اندیشی توسعه بخش خصوصی استان با حضور مدیران بانک های عامل استان اعم از دولتی, نیمه دولتی, خصوصی و موسسات اعتباری در روز سه شنبه مورخ 1396/10/5 با ریاست جناب آقای دکتر شجاعی, معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تشکیل گردید.
جناب دکتر شجاعی ضمن اشاره به ضرورت درنظر گرفتن قوانین و مقررات توسط بانک ها, بر همکاری و تعامل بیشتر بانک ها با بخش خصوصی و کوتاه کردن مسیر اخذ تسهیلات برای متقاضیان تأکید کردند و از مدیران بانک ها خواستند با توجه به شرایط استان و رویه های معمول برای سال 1397 برنامه های حوزه خود را تدوین و ارائه نمایند. ایشان همچنین بر حداکثر استفاده از اختیارات قانونی مدیران بانک ها در حل مشکلات بخش خصوصی تأکید نمودند.
آقای ایروانی, مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد بانک ها در خصوص طرح های مرتبط با اشتغل استان, خواستار رفع موانع و محدودیت های فرارو, با هدف رونق تولید و افزایش اشتغال استان گردیدند.
در این جلسه مدیران امور شعب بانک های عامل خلاصه ای از مسائل و مشکلات فراروی سیستم بانکی در حوزه های مختلف را مطرح نمودند. 
تعداد بازدید: 61
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal